Hoşgeldiniz
haber sitesi

Süleymancılar anlatıyor: Nuh’un gemisini günümüz teknolojisi ile bile yapamayız


Süleymanlılar, en az yetmiş yıldır, geçmişte de yüksek bilim ve teknoloji çağları yaşandığını anlatıyor. Akademi Dergisi de yaklaşık son on senedir, bu dini kaynakların yanına bilimsel somut bulguları, ispatları da koyarak yüzlerce yayın yaptı. Bu yayınlar milyonlarca T.C. vatandaşına hatta yurt dışından yayınlanan yüzlerce internet sitesine ulaştı ve sarsıcı tesir oluşturdu.

Sonra Yavuz Örnek isimli biri, 2017 yılı içinde bir kitapla ortaya çıktı ve sanki kendisi hiç bilinmeyen bir şeyi keşfetmiş gibi çirkin bir duruşla kendini ve kitabını pazarladı. Ne yazık ki bir çuval inciri az daha berbat ediyordu.

Bu ve buna benzer diğer videolarımız, geçmiş teknoloji çağları, bunların dini ve bilimsel delilleri, Nuh a.s. devri, Nuh a.s.’ın gemisinin yüksek teknoloji ürünü oluşu, Ad kavmi zamanında çok yüksek teknoloji olduğu ve benzeri hususlarda sizi doğru bilgilendirecektir.

Bu video, Yavuz Örnek, TRT’de Sabetayist gizli Yahudi olduğu iddia edilen İzmirli Pelin Çift’in karşısına çıkmadan, Pelin Çift tarafından çok çirkin şekilde aşağılanmadan, kendini ifade imkanı ve delillerini sunma imkanı verilmeden linç edildiği programdan sonra hazırlanmamıştır. Videodaki telefon konuşması 2017 yılı Aralık ayının 3. haftasına aittir.

Videoda grafik kapaklarını gördüğünüz yayınlarımızı şurada bulabilirsiniz: http://www.SpaceExplorer.TV

Lütfen okuyun: Milletimiz arasında hatalı bir şekilde ‘Süleymancılar’ denilen ‘Süleymanlılar’ cemaati ve ayrıca Süleyman Hilmi Tunahan (k.s.) hazretleri hakkında en doğru bilgileri şuralardan alabilirsiniz:

– İlmi meseleler, sohbetler, nasihatler: http://www.SuleymancilarCemaati.com

– Siyasi ve tarihi meseleler: https://medium.com/@suleymancilarcemaati

YASAL UYARI

Bu video kanalı Akademi Dergisi’nden Mehmet Fahri Sertkaya tarafından yayınlanır ve Akademi Dergisi, Süleymancılar cemaatinin resmi yayın organı ya da sözcüsü değildir. Yorumlarda haddi aşan izleyicilerin HEPSİ dava edilir.

İLETİŞİM

Bizi Facebook başta olmak üzere Amerikan sosyal ağlarının hiçbirinden sağlıklı bir şekilde takip edemezsiniz. Sekiz senedir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut delil ile ispat edebiliyoruz. Bu kanaldaki videoları da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. Telegram, WhatsApp alternatifi bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için şu Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

E-posta ile iletişim için akademi2020@gmail.com adresini kullanabilirsiniz.

Mehmet Fahri Sertkaya’nın şahsi Telegram profili ile de Telegram uygulamasını kurarak iletişim kurabilirsiniz: http://www.t.me/MehmetFahriSertkaya ya da (0554 360 56 66)’yı ekleyebilirsiniz.

hosting

Yorum Yapın
Video Hakkındaki Görüşleriniz nelerdir?
web tasarım
Kapat X