Hoşgeldiniz
haber sitesi

+18 France Attack: 84 people killed so far

France allatck nice
+18 Attentat à Nice le 14 Juillet 2016

Yorum:

Kamyonun insanları ezdiği anın görüntüsü her nasılsa hiç yok.
Görünen o ki kamyon 2 km falan yol almamış. Kısacık bir arada insanları ezmiş.
Yerde yatanları saydım. Çok yaklaşık olarak 43 kişi…
Hala hareket edenleri ve çevresindekilerin tepkisine bakınca hayatta olduğunu düşüneceğimiz kişiler de yaklaşık 8 kişi…
Olayın hemen ardından, videoda görünene göre kesin ölü sayısı 35…
Yaralıların ve hayatta olanların hepsinin sonradan öldüğünü, bir kaç kişi de sayım hatası yaptığımızı düşünürsek bile ölü sayısı maksimum 45 kişi olsun.
Kamyon da oracıkta duruyor. Olay yeri fotoğraflarından baktım, bu videoyu çeken şahsın, çekime başladığı alandan öncesinde ceset yok. Yani bu videoda şahıs, cesetlerin başladığı yerden bittiği yere kadar çekim yapmış.
O halde yalancı Hollande’nin bahsettiği 202 yaralı, 84 ölü ve yaralılar arasında iddia ettiği 50 ölümcül halde olanı nerede?
Çok çok fazla kalabalık varmış, çok akıl almaz bir şey planlanıp uygulanmış ve akıllara zarar, tahmin edilebileceğin çok ötesinde feci bir manzara oluşmuş gibi bir havayı hakim kıldılar ama, madem o kadar kalabalık var ve kamyon da yoldan gidiyor ve etrafta iş yerleri, ve kamyonun istese de çıkıp yol alamayacağı kaldırımlar var, oluşturdukları algıya bakılırsa oralarda da yığınla insan olmalı ve bu insanlar kamyon riskinin bulunmadığı yerlerde olmalılar, hiç kimsenin ve hiçbir iş yerinin mi kamerasına yansımadı bu terör saldırısında kamyonun insanları ezdiği anlar?
https://www.facebook.com/AkademiDergisiCom/?fref=nf

Etiketler: , ,

Yorum Yapın
Video Hakkındaki Görüşleriniz nelerdir?