Hoşgeldiniz
haber sitesi

Süleymancılar anlatıyor: Yavuz’un ruhaniyeti, Ahmet Şimşirgil’i çarpabilir | Akademi Dergisi


Lütfen okuyun: Milletimiz arasında hatalı bir şekilde ‘Süleymancılar’ denilen ‘Süleymanlılar’ cemaati ve ayrıca Süleyman Hilmi Tunahan (k.s.) hazretleri hakkında en doğru bilgileri şuralardan alabilirsiniz:

– İlmi meseleler, sohbetler, nasihatler: http://www.SuleymancilarCemaati.com

– Siyasi ve tarihi meseleler: https://medium.com/@suleymancilarcemaati

YASAL UYARI

Bu video kanalı Akademi Dergisi’nden Mehmet Fahri Sertkaya tarafından yayınlanır ve Akademi Dergisi, Süleymancılar cemaatinin resmi yayın organı ya da sözcüsü değildir. Yorumlarda haddi aşan izleyicilerin HEPSİ dava edilir.

İLETİŞİM

Bizi Facebook başta olmak üzere Amerikan sosyal ağlarının hiçbirinden sağlıklı bir şekilde takip edemezsiniz. Sekiz senedir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut delil ile ispat edebiliyoruz. Bu kanaldaki videoları da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. Telegram, WhatsApp alternatifi bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için şu Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

E-posta ile iletişim için akademi2020@gmail.com adresini kullanabilirsiniz.

Mehmet Fahri Sertkaya’nın şahsi Telegram profili ile de Telegram uygulamasını kurarak iletişim kurabilirsiniz: http://www.t.me/MehmetFahriSertkaya ya da (0554 360 56 66)’yı ekleyebilirsiniz.

hosting

Yorum Yapın
Video Hakkındaki Görüşleriniz nelerdir?
web tasarım
Kapat X